Mobil Uygulama ile Para Kazanmanın En Kolay Yolu

 Mobil Uygulama ile Para Kazanmanın En Kolay Yolu

Bugün sizlere güzel ve kazançlı bir mobil uygulamadan bahsetmek istiyorum. Mobil uygulama ile para kazanmak isteyenler için basit, pratik ve kazançlı bir yöntemi öğrenmeye hazır mısınız? (Gelir garantili, kazançlara ait dekontlar yazımızın en alt bölümünde mevcut)

MOBİL UYGULAMA İLE PARA KAZANMA

Mobil uygulama ile para kazanma insanın kulağına biraz hayalmiş gibi geliyor. Peki 20 saniyelik kısa videolar izleyerek para kazanacağınızı söylesem herhalde yok artık dersiniz. Evet yanlış duymadınız Selfie Çekmece isimli uygulama sayesinde evde otururken, yemek yerken, TV izlerken para kazanabilirsiniz.

SELFİE ÇEKMECE UYGULAMASI NEDİR?

Selfie Çekmecee uygulaması nedir?

Takipçilerimiz tarafından bir çok kez bu uygulamanın tanıtım yazısını yazmamız konusunda talep almıştık. “Selfie çekmece uygulaması nedir?” diye internette bir çok kişi arama yapıyor fakat kesin bir sonuca ulaşamıyorlardı. Bu bağlamda takipçilerimize bir tanıtım yazısı yazmak istedik. Kolay ve pratik para kazanmanın yol ve yöntemlerini en açık şekilde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Eğer bu içeriği sonuna kadar okumayı başarırsanız karlı çıkacağınıza emin olabilirsiniz.

WHATSAPP İLE TAKIMIMIZA ÜYE OLMAK VE YARDIM/DESTEK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

SELFİE ÇEKMECEE UYGULAMASINDAN NASIL PARA KAZANILIR?

Öncelikle play store / appstore veya mevcut uygulama marketinize giderek arama çubuğuna “Selfie Çekmecee” isimli uygulamayı aratmanız yeterli olacaktır. (Kırmızı başlığa tıklayarak da ulaşabilirsiniz) İlgili uygulamayı indirdikten ve uygulamaya giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza giriş ekranı gelecektir. Ancak giriş yapmadan önce sisteme kayıt olmanız gerekmektedir.

1- İlk olarak sisteme üye olmanız gerekmektedir. “Üye ol” seçeneğine basarak bu karlı sisteme dahil olabilirsiniz.

Selfie Çekmece uygulamasından nasıl para kazanılır?

2-Aşağıda gördüğünüz bölümleri uygun şekilde doldurarak üyeliğinizi tamamlamanıza son bir adım kaldı. 

Sponsor No: Sponsor numarası bizim grubumuza dahil olmanızı ve birlikte para kazanmamızı sağlayacak. Bu nedenle bu bölüme 639465896 yazabilirsiniz.

İsim/Soyisim: Bu bölüme gerçek adınızı ve soyadınızı yazmanız gerekmektedir. Sahte isim kullanmayınız para yatırılma aşamasında sorun yaşayabilirsiniz.

E-posta: Mutlaka şifresini bildiğiniz bir e-posta adresi ile kayıt olmalısınız. Eğer mail adresiniz yoksa buradan mail adresi açabilirsiniz.  (adınız soyadınız ve bir kaç tane rakam ile mailinizi açabilirsiniz. Ör: ahmetkeskin23@gmail.com gibi)

Telefon: Mevcut telefon numaranızı yazabilirsiniz.

Ülkeyi Seç: Bu bölümde Türkiye’yi seçmelisiniz.

Şifre: Unutmayacağınız bir şifreyi yazarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Eğer şifrenizi unutursanız bütün emeklerin ziyan olacağını unutmayınız ve muhakkak e-posta adresinizi ve mail adresinizi bir kenara not ediniz.

WHATSAPP İLE TAKIMIMIZA ÜYE OLMAK VE YARDIM/DESTEK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Selfie Çekmece Üye Ol

3- Selfie çekmece uygulamasında para kazanmak için ne yapmam gerekiyor? Sadece 20 saniyelik video izlemeniz yeterli olacaktır. İzlemeniz gereken videolar soru çöz kısmında geliyor ve haftalık görev yazan yere her hafta 1 kere tıklamanız sizi sistemde aktif olarak gösteriyor ve her hafta yapmanız zorunlu. (Aksi takdirde cüzdanınızın sıfırlanma durumu olabilir)

Selfie çekmece para kazan

NOT: Her hafta yapmanız gereken haftalık görev görseli:

4- 20 saniyelik reklam videolarını izledikten sonra cüzdan kısmından hesabınıza gelen tutarı görebiliyorsunuz. Günde 100 görevimiz var ve 14 dakika da bir gelen 100 adet videoyu izleyerek para kazanabiliyorsunuz. Bireysel kazanç video başı 0,052 kuruş. Az gibi görünse de topluluk olunca aylık binlerce lirayı bulabilir. İlerleyen bölümde bu konuda da bilgilendirme yapacağım.

Selfie çekmece organizasyon

Selfie çekmece gelir elde etmek

 

5- Kendinizden ve ekibinizden para kazanmak için en az 15 video izlemeniz ve izlettirmeniz gerekiyor. Uzun lafın kısası ne kadar çok video izlerseniz o kadar çok para kazanırsınız. (Fakat asıl kazancı takım kurarak elde edeceksiniz.)

6- Kişi başı 100 video izlersek tek telefon ile aylık kazancımız (sadece bireysel kazanç) 156 TL oluyor. Ancak bu işi iki telefonla yaparsanız (siz ve eşiniz örneğin) kazancınız daha fazla oluyor. Bu uygulamada para kazanmanızı asıl sağlayacak husus ekibinizde ne kadar çok üye varsa o kadar fazla para kazanabiliyorsunuz. 3. Derinliğe kadar olan kişilerden para kazanabiliyorsunuz. Yani sizin üye yaptığınızın kişinin üye yaptığı kişiden ve onunda yeni üyesi size para kazandırabiliyor. Çok karlı değil mi?

Derinlik nedir?

  1. Derinlik: Sizin sponsor numaranız aracılığı ile üye olan kişiler.
  2. Derinlik: Üyenizin üyesi
  3. Derinlik: Üyenizin üyesinin üyesi

ALT EKİBİMDEN NE KADAR KAZANABİLİRİM?

Ücretsiz (Uygulamaya para ödemeden yolunuza devam ederseniz)

1. Sıra: 0.003

2. Sıra: 002

3. Sıra: 001

Girişimci Bayi

1.Sıra: 0.005

2.Sıra: 0.003

3.Sıra: 0.002

Platin/Premium Bayi

1.Sıra: 0.006

2.Sıra: 0.004

3.Sıra: 0.003

Kazanç tablosu yukarıda gördüğünüz gibi arkadaşlar. Yani burada asıl kazancı sizin izlediğiniz videolar değil kuracağınız ekip ile kazanabiliyorsunuz.

WHATSAPP İLE TAKIMIMIZA ÜYE OLMAK VE YARDIM/DESTEK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

SELFİE ÇEKMECE İLE PARA KAZANMA

Selfie çekmece ile para kazanma yolunda kararlıysanız ilk olarak sponsor numaramız aracılığı ile bize katılabilir ve yardım/destek alabilir, anlamadığınız konularda sorular sorabilirsiniz. Telefonunuzun başında saatlerce beklemeden TV izlerken, oyun oynarken, ödev yaparken, ders çalışırken, sosyal medyada zaman geçirirken yapmanız gereken tek şey uygulamaya girip “EVET” butonuna basmak olacaktır. Bu işlem toplamda yaklaşık 25-30 saniyenizi alacak ve gerçekten de oturduğunuz yerden para kazanabileceksiniz. Kendi ekibinizi oluşturarak daha fazla para kazanabileceksiniz. Bu devirde bu kadar kolay para kazanmak mümkün mü diyecek olanlar elbette vardır. İşte sizlere bundan önce takım arkadaşlarımızın kazandığı kazançlar ve ödemelere ait dekontlar;

 

 

 

Kısacası uygulamayı indirin, kayıt olun ve giriş yapın. Daha sonra Soru çöz bölümünden gelen 20 saniyelik videoları izleyin. (günde 100 reklam izleme hakkınız mevcuttur.) Kendi ekibinizi kurun alt üyenizi arttırın ve gelirinizi fazlalaştırın. Videolar nasıl izlenir ne yapılır isimli görselleri aşağıya listeliyorum.

WHATSAPP İLE TAKIMIMIZA ÜYE OLMAK VE YARDIM/DESTEK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yapılan Yorumlar
  • Selfie Çekmece dedi ki:

    Selfie Çekmece uygulaması gerçekten başarılı bir uygulama ve bu uygulama sayesinde binlerce insan para kazanıyor

Bir Yorum Yapın