Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8352220/girisimcigencler.com/wp-content/themes/owl/moduller/share.php on line 11

hedeffiyat.com.tr Yayın Hayatına Başladı

 hedeffiyat.com.tr Yayın Hayatına Başladı

Bugün borsa yatırımcılarını oldukça sevindirecek bir platformun tanıtımını yapacağım: Hedef Fiyat. İsminden de anlaşılacağı üzere Hedef Fiyat platformu özellikle hisse senetleri için aracı kurum ve bankaların verdiği hedef fiyatlarını, potansiyel getirileri ve tavsiyeleri yatırımcılara ulaştırmak amacıyla kurulmuş.

 

“www.hedeffiyat.com.tr” web sitesi üzerinden hizmet veren hedef fiyat platformu yerli ve yabancı aracı kurumların, bankaların raporlarını da yatırımcılarla buluşturuyor. Bu sayede tek bir uygulama ile kolaylıkla hem temel analizi hem de teknik analizi profesyoneller tarafından yapılmış raporlara erişim sağlıyor ve yatırım kararlarınızda profesyonel destek hizmeti almış oluyorsunuz. Örneğin bir aracı kurum Ford Otosan için hedef fiyat önerisinde bulunuyor ve bir rapor hazırlıyor. Bu rapor doğrultusunda Ford Otosan’ın satın aldığı yeni fabrikanın ciroya etkisinden, üretilen araç sayısının artışından, şirketin marjlarından, Euro/Dolar paritesinin mevcut durumundan bu ve durumun şirketin finansallarına yansımalarından bahsediyor. Bu analizlerin sonucunda bir değerlemeye ulaşıyor ve diyor ki Ford Otosan için hedef fiyatımız şu kadar.

Örnek Rapor:

www.hedeffiyat.com.tr | Borsa Tahmin Platformu

Ayrıca diğer kurumların verdiği hedef fiyatların ortalamasını da alıyor ve bu sayede en düşük, en yüksek ve ortalama hedef fiyatları sizler için hesaplıyor. Public olarak yayınlanan tüm raporları da kullanıcılar için yayınlıyor ve tek platform üzerinden 50’ye yakın aracı kurum & banka raporlarını, hedef fiyatlarını takip etme imkanı sunuyor. Bu bağlamda özellikle borsa yatırımcıları için oldukça işlevsel bir uygulama olduğunun altını çizmemiz gerekiyor.

İlerleyen dönemlerde diğer yatırım araçlarıyla ilgili de çalışmalar olacağının haberini vermiş olalım. Özellikle Dolar/TL, bitcoin ve Altın gibi Türk yatırımcıların oldukça önemsediği diğer enstrümanların da hedef fiyatlarına ulaşılacak. Bu sayede de ilgilendiğiniz yatırım aracı ile ilgili uzman görüşlerini Google’da site site gezmek, bütün haber sitelerini tek tek okumak yerine tek platform üzerinden bütün hedef fiyatları bulmuş ve uzman desteği almış olacaksınız.

ÜSTELİK ÜCRETSİZ

Uzunca bir süre ücretsiz şekilde hizmet sunulacağının altını çizen Hedef Fiyat platformu ilerleyen dönemlerde bazı ek özellikler için ücretli modele geçeceğini ve bu ücretlerin de ekonomik bir paket halinde sunulacağının ve kullanıcıların bütçelerine çok bir etkisi olmayacağı belirtildi.

BORSA TAHMİN PLATFORMU: HEDEF FİYAT MOBİL

Platform yetkilileri yakın zamanda tüm uygulama marketlerinde yerlerini alacaklarını belirtirken Hedef Fiyat Mobil uygulamasının deprem nedeniyle biraz geciktiğini belirttiler. Şu an beta sürümünün yayında olduğu ve hatalar giderildikten sonra tüm kullanıcılara açılacağını duyurdular. Kolay kullanıma sahip mobil uygulama sayesinde bulunduğunuz her yerden kolaylıkla yatırımlarınızla ilgili kurumların, bankaların ve profesyonellerin görüşlerini, değerlendirmelerini ve raporlarını okuyabileceksiniz.

MODEL PORTFÖY

Kurumların model portföylerini, portföye giriş tarihlerini, tavsiyelerini ve potansiyel getirilerini sunduğu ve yatırım temasından bahsettiği model portföyleri de sizler için listeleyen Hedef Fiyat platformu trend olan sektörleri ve şirketleri de öğrenmenize imkan sunacak. Bu sayede hangi kurumların hangi sektörlere ağırlık verdiğini ilk siz öğreneceksiniz.

KURUMLAR

Kurumlar sayfası ile yerli ve yabancı tüm kurumların öneri ve tavsiyelerini öğrenebileceksiniz. Mobil uygulama ile favoriye alarak bildirim alma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca her raporun altında kullanıcılar için özel olarak hazırlanan yorum sayfaları ile diğer yatırımcıların da görüşlerine ulaşmış olacaksınız.


RADAR

Benim de en sevdiğim bölümlerden biri olan RADAR sayfası ile kendinize özel filtreleme yapabileceksiniz. Bu filtreleme sayesinde en güncel önerileri, en yüksek getiri potansiyeli sunan raporları ve ilgili şirkete ait tüm kurum hedeflerini kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın