Girişimci Gençler Platformu

Girişimci gençler platformu 19.08.2019 tarihi ile yayın hayatına başlamıştır. Fikir ve projelerin gerçekleşebilmesi için fon sağlama, destekçi bulma girişimlerini süreç içerisinde başlatacaktır. Bu platform sayesinde girişimciler 3 alternatif yöntemi kullanabilecekler. 

 

  1. Yöntem – Proje Pazarlama: Girişimciler kendilerine ait olan fakat finansal problemlerden dolayı hayata geçiremedikleri projeleri uygun pazarlama yöntemleri ve bu platform aracılığı ile diğer girişimcilere ulaştırabilecekler.
  2. Yöntem – Hisse Satışı: 100.000 TL’lik X projesini hayata geçirecek bir  kişinin projesini tanıtması ile hissedarlar bulabilmesini amaçlıyoruz. Bu sayede riski azaltarak güven ortamının oluşmasını ve 50.000 TL’lik ödeme ile projeye %50’lik oranda hissedar olabilme imkanı tanınacak. Şeffaf bir süreç içerisinde her iki tarafında kazançlı çıkmasını amaçlıyoruz.
  3. Yöntem – Fon Toplama: 100.000 TL’lik X projesini hayata geçirmek isteyen girişimciye, diğer girişimcilerin desteği ile fon toplamayı amaçlıyoruz. 10.000 üyenin 10 TL’lik bağışları sayesinde ülkemize katma değer kazandıracak güzel bir fikri hayata geçirebileceğiz.

Yukarıda bahsedilen 3 yöntemi de ülkemizin geleceğine ışık tutacak genç girişimcilerin hayallerini gerçekleştirebilmeleri amacıyla kullanacağız ve gerekli yasal prosedürlerin, alt yapının oluşmasının hemen ardından hayata geçirilmesi için mücadele edeceğiz. Ayrıca yeni iş fikirlerinin, teknolojik gelişmelerin, başarı hikayelerinin, para kazanma yöntemlerinin; kişisel gelişim&motivasyon&inovasyon ile harmanlanarak genç girişimcilerin bireysel gelişimlerini de arttırmayı hedefliyoruz.

girisimcigencler.com web sitesi, sosyal içerikli bir yayın akışı sunmayı ve takipçilerinin içerik girebileceği bir platform halinde yayın hayatına devam etmeyi amaçlamaktadır.

 

Girişimci Gençler Yönetimi