Girişim Hareketi Nedir?

 Girişim Hareketi Nedir?

Girişim hareketi, genç girişimcilerin finansal veya akedemik anlamda desteklendiği bir oluşumun adıdır.

GİRİŞİM HAREKETİ NEDİR?

Girişim hareketi nedir? Türkiye’nin en büyük girişim haretlerinden biri olan Gain Global bir girişimci geliştirme platformu olarak yoluna devam etmektedir. Tecrübeli ve deneyimli girişimciler ile bu işe yeni başlayan kişileri bir araya getirir ve bu buluşma sayesinde deneyim kazanmak isteyen girişimci adaylarına rehberlik yapılmasını sağlar.

GİRİŞİM HAREKETİ SİZLERE NE SUNAR?

Aralık 2019 yılından bu yana 15’in üzerinde şehirde faaliyet gösteren girişim hareketi faaliyet gösterdiği şehirlerde ve bölgelerde girişimcilik serüvenine girecek kişilerde farkındalık yaratmak için farklı çalışmalar ve etkinlikler organize eder ve bu yolla tecrübelerin paylaşılmasına olanak tanır. Gelişim sürecinde girişimcilere yatırımcı ve destekçi bulması için ve tecrübelerin paydaşlar arasında paylaşılması için fırsatlar yaratır.

GİRİŞİM HAREKETİNE KATILMANIN SİZE NASIL BİR FAYDASI OLUR?

Girişimcilik iş Planı

Girişimcilik iş planı doğrultusunda eğitim faaliyetleri alıp profesyonel destek alarak hayallerinizdeki projeyi hayata geçirebilmeniz mümkün. Günümüzde girişimcilik serüvenine başlayan kişilerin büyük bir kısmı ya hayaline henüz başlamadan vazgeçiyor ya da kısa bir sürenin ardından başarısızlıkla sonuçlanması ile yüzleşiyorlar. Girişim hareketine katılmak ise sizlere projelerinizin hazırlanış sürecinden başlayan bir eğitimle, mentorlük ve network desteği ile sizlere yardımcı olmanın yollarını arar. Bu sayede projenizin hayata geçirilme sürecinde yalnız kalmazsınız ve başarısız olma riskini azaltmış olursunuz.

ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Böylesine büyük bir girişim hareketine üye olarak seminer, sohbet, atölye, sosyal ağ üyeliği, Webinar, CoFounder Toplantısı, Girişimci Geliştirme Toplantısı, Network Toplantısı, Zirve ve Forum, Özel Eğitimlere Davet etkinliklerini kapsayan paketlerden faydalanabilirsiniz. Üyelik kaydını gerçekleştirmeniz durumunda “Girişim Hareketi Ağının” bir parçası olarak bir yıl içerisinde gerçekleşen etkinliklere katılım hakkı veya özel etkinliklerden avantajlı yararlanma hakkına sahip olursunuz.

Bu büyük platforma yıllık kayıt olma ve avantajlardan yararlanma ücretleri;

Bireysel Üyelik  : 900 TL (yıllık)

Kurumsal Üyelik: 4.500 TL (yıllık)

genç girişimci

Genç girişimci adayları Girişim Hareketine üye olarak hem eğitim faaliyetlerine katılabilir ve kendilerini geliştirebilirler hem de profesyonel destekler alarak girişimcilik serüveninde bir adım öne geçebilirler. Girişimcilik iş planı doğrultusunda hareket eden girişimcilik adayları kısa sürede başarıya ulaşabilirler.

Ayrıntılı bilgi için;

“Hizmetlerimiz” bölümüne gidebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın